DETAIL spoje: 545012 / 172

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 14:00 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 14:01 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:04 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 14:05 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 14:06 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 14:07 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 14:09 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 5 km Liberec,,Košická LI 0001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 14:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,