DETAIL spoje: 545012 / 182

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 25 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 1 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 13:49 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 1 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 13:50 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 13:51 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 2 km Liberec,,Stračí LI 0001 13:52 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 13:54 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001 13:55 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 13:56 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 13:57 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 13:59 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:01 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:04 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001 14:06 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 14:08 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 7 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 14:10 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 14:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,