DETAIL spoje: 545012 / 188

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 27 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 1 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  9:27  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 1 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  9:28  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  9:29  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 2 km Liberec,,Stračí LI 0001  9:30  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  9:32  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001  9:33  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001  9:34  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  9:35  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  9:37  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:39  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001  9:44  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  9:46  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 7 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  9:48  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001  9:49  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  9:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,