DETAIL spoje: 545012 / 193

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 15:04 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 15:05 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 2 km Liberec,,Krejčího LI 0001 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 2 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 3 km Liberec,,U Močálu LI 0001 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 3 km Liberec,,Košická LI 0001 15:11 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:14 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 5 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 6 km Liberec,,U Věže LI 0001 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 6 km Liberec,,Dožínková LI 0001 15:21 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 8 km Liberec,,Stračí LI 0001 15:25 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 8 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 15:26 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 8 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 15:27 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 9 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 15:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,