DETAIL spoje: 545012 / 227

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001 16:41 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 16:42 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 16:43 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001 16:45 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 2 km Liberec,,Košická LI 0001 16:46 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:49 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:51 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 16:53 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 16:54 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001 16:55 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001 16:56 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 17:01 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 17:02 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 17:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,