DETAIL spoje: 545012 / 231

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001 15:36 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001 15:40 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 2 km Liberec,,Košická LI 0001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 15:50 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 5 km Liberec,,U Věže LI 0001 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001 15:52 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 7 km Liberec,,Stračí LI 0001 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 15:56 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 15:57 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 15:59 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 25 8 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 16:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,