DETAIL spoje: 545012 / 263

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001 18:25 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 18:27 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 2 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 18:30 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 3 km Liberec,,Krejčího LI 0001 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 3 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 18:32 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 4 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 18:33 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 4 km Liberec,,U Močálu LI 0001 18:34 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 4 km Liberec,,Košická LI 0001 18:36 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:38 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 18:42 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 18:44 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 7 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 18:45 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 7 km Liberec,,U Věže LI 0001 18:46 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 8 km Liberec,,Dožínková LI 0001 18:47 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 18:48 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 9 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 18:50 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 9 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 18:51 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 10 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 18:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,