DETAIL spoje: 545012 / 271

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001 17:25 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 17:26 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 17:27 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 2 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 3 km Liberec,,Krejčího LI 0001 17:31 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 3 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 4 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 17:33 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 4 km Liberec,,U Močálu LI 0001 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 17:36 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:38 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 7 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 7 km Liberec,,U Věže LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 8 km Liberec,,Dožínková LI 0001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 9 km Liberec,,Stračí LI 0001 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 9 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 9 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 10 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 17:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,