DETAIL spoje: 545012 / 274

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:58 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 6 8 km Liberec,,Ježkova LI 0001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 9 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 18:10 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 9 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 9 km Liberec,,Plátenická LI 0001 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 9 km Liberec,,Broumovská LI 0001 18:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,