DETAIL spoje: 545012 / 282

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 19:26 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 19:27 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 19:28 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 19:30 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 19:31 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 19:32 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 19:33 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 19:35 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:37 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:40 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 5 km Liberec,,Košická LI 0001 19:42 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 19:44 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 19:46 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001 19:47 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 19:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,