DETAIL spoje: 545012 / 288

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 20:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 20:22 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 20:23 20:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 20:24 20:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 20:26 20:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 20:27 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 20:28 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 20:29 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 20:30 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 20:32 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:33 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 20:37 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 20:38 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 20:40 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001 20:41 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 20:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,