DETAIL spoje: 545012 / 29

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  5:51  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  5:52  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  5:53  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 2 km Liberec,,Košická LI 0001  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:04  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  6:05  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  6:06  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  6:07  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:08  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 7 km Liberec,,Stračí LI 0001  6:10  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 21 7 km Liberec,,Polní LI 0001  6:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,