DETAIL spoje: 545012 / 292

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 20:43 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 20:44 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 21 1 km Liberec,,Polní LI 0001 20:46 20:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 2 km Liberec,,Stračí LI 0001 20:48 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 20:50 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001 20:51 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 4 km Liberec,,U Věže LI 0001 20:52 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 20:53 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 20:55 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 20:57 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:58 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001 21:02 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 21:03 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 8 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 21:05 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001 21:06 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 21:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,