DETAIL spoje: 545012 / 297

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001 18:46 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 18:47 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 18:48 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 2 km Liberec,,Krejčího LI 0001 18:49 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 2 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 18:50 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 18:51 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 3 km Liberec,,U Močálu LI 0001 18:53 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 3 km Liberec,,Košická LI 0001 18:55 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:58 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:00 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 19:02 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 5 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 19:03 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 6 km Liberec,,U Věže LI 0001 19:04 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 6 km Liberec,,Dožínková LI 0001 19:05 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 19:06 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 8 km Liberec,,Stračí LI 0001 19:08 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 8 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 19:09 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 8 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 19:10 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 9 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 19:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,