DETAIL spoje: 545012 / 306

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 21:23 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 21:24 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 23 1 km Liberec,,Polní LI 0001 21:26 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 21:30 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001 21:31 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 4 km Liberec,,U Věže LI 0001 21:32 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 21:33 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 21:35 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:37 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:38 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 6 km Liberec,,Košická LI 0001 21:42 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 21:43 21:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 8 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 21:45 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001 21:46 21:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 21:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,