DETAIL spoje: 545012 / 315

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001 22:32 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 22:34 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 22:35 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001 22:36 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 2 km Liberec,,Košická LI 0001 22:38 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 22:40 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 22:42 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 22:44 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 22:45 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001 22:46 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001 22:47 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 22:48 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 7 km Liberec,,Stračí LI 0001 22:49 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 22:50 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 22:51 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 22:52 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 28 8 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 22:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,