DETAIL spoje: 545012 / 364

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 27 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 1 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 1 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 2 km Liberec,,Stračí LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 15:01 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 7 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001 15:04 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 15:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,