DETAIL spoje: 545012 / 416

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 15:56 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 15:57 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 15:59 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 16:00 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 16:01 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 16:02 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 16:04 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:06 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:09 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 16:11 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 16:13 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 16:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,