DETAIL spoje: 545012 / 43

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  6:34  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  6:35  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  6:37  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 2 km Liberec,,Košická LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  6:46  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  6:48  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  6:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,