DETAIL spoje: 545012 / 45

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  6:40  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 2 km Liberec,,Krejčího LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 2 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 3 km Liberec,,U Močálu LI 0001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 3 km Liberec,,Košická LI 0001  6:46  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 5 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 6 km Liberec,,U Věže LI 0001  6:55  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 6 km Liberec,,Dožínková LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 8 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 8 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:01  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 8 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 9 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,