DETAIL spoje: 545012 / 464

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 1 km Liberec,,Košická LI 0001 17:23 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 17:25 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 2 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 17:27 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 6 3 km Liberec,,Ježkova LI 0001 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 3 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 4 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 17:31 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 4 km Liberec,,Plátenická LI 0001 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 4 km Liberec,,Broumovská LI 0001 17:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,