DETAIL spoje: 545012 / 469

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 17:35 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 17:36 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 2 km Liberec,,Krejčího LI 0001 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 2 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 3 km Liberec,,U Močálu LI 0001 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 3 km Liberec,,Košická LI 0001 17:43 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,