DETAIL spoje: 545012 / 47

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  6:48  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 2 km Liberec,,Košická LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  7:01  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  7:03  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 7 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,