DETAIL spoje: 545012 / 476

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 27 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 1 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 1 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 2 km Liberec,,Stračí LI 0001 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 7 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 18:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,