DETAIL spoje: 545012 / 5

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:45  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 1 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 1 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  4:48  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 2 km Liberec,,U Věže LI 0001  4:49  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001  4:50  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 4 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 4 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 5 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  4:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,