DETAIL spoje: 545012 / 565

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001 21:15 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 21:16 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 21:17 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001 21:18 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 2 km Liberec,,Košická LI 0001 21:19 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:21 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:25 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 21:27 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 21:28 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001 21:29 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001 21:30 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 21:31 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 7 km Liberec,,Stračí LI 0001 21:32 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 21:33 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 21:34 21:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 21:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,