DETAIL spoje: 545012 / 579

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51674 5 0 km Liberec,,Pekárny LI 0001 21:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 21:44 21:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001 21:45 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 21:46 21:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 21:47 21:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001 21:48 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 3 km Liberec,,Košická LI 0001 21:49 21:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:51 21:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:55 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 21:57 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 5 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 21:58 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001 21:59 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 6 km Liberec,,Dožínková LI 0001 22:00 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 22:01 22:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 7 km Liberec,,Stračí LI 0001 22:02 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57717 23 8 km Liberec,,Polní LI 0001 22:04 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 9 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 22:06 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 9 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 22:07 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 9 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 22:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,