DETAIL spoje: 545012 / 602

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 22:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 22:12 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 22:13 22:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 22:14 22:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 22:16 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 22:17 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 22:18 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 22:19 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 22:20 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 22:22 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 22:23 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 22:27 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 22:28 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 22:30 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001 22:31 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 22:32 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 6 8 km Liberec,,Ježkova LI 0001 22:33 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 9 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 22:34 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 9 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 22:35 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 9 km Liberec,,Plátenická LI 0001 22:36 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 9 km Liberec,,Broumovská LI 0001 22:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,