DETAIL spoje: 545012 / 607

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 23:12 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 1 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 23:14 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 1 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 23:15 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 2 km Liberec,,U Věže LI 0001 23:16 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 23:17 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 23:18 23:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 4 km Liberec,,Stračí LI 0001 23:19 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 4 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 23:20 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 4 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 23:21 23:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 5 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 23:22 23:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 27 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 23:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,