DETAIL spoje: 545012 / 61

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 2 km Liberec,,Košická LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  7:34  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 7 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:40  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,