DETAIL spoje: 545012 / 614

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 22:57 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 22:58 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 22:59 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 23:01 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 23:02 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001 23:03 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 23:04 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 23:05 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 23:07 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 23:08 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 23:12 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 23:13 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 23:15 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001 23:16 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 23:17 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 6 8 km Liberec,,Ježkova LI 0001 23:18 23:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 9 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001 23:19 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 9 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 23:20 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 9 km Liberec,,Plátenická LI 0001 23:21 23:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 9 km Liberec,,Broumovská LI 0001 23:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,