DETAIL spoje: 545012 / 63

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51674 5 0 km Liberec,,Pekárny LI 0001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 3 km Liberec,,Košická LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,