DETAIL spoje: 545012 / 72

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 28 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 1 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:55  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 1 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:56  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:57  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 2 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:58  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:00  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 3 km Liberec,,Dožínková LI 0001  8:01  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001  8:02  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  8:03  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  8:05  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:07  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:10  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 6 km Liberec,,Košická LI 0001  8:12  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  8:14  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 7 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  8:16  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001  8:17  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 8 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  8:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,