DETAIL spoje: 545012 / 75

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001  7:45  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001  7:46  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  7:47  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 2 km Liberec,,Krejčího LI 0001  7:48  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 2 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  7:49  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  7:50  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 3 km Liberec,,U Močálu LI 0001  7:52  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 3 km Liberec,,Košická LI 0001  7:54  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,