DETAIL spoje: 545012 / 77

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001  7:49  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001  7:50  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  7:51  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 2 km Liberec,,Krejčího LI 0001  7:52  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 2 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  7:53  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  7:54  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 3 km Liberec,,U Močálu LI 0001  7:56  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 3 km Liberec,,Košická LI 0001  7:58  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:01  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:03  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  8:05  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 5 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  8:06  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 6 km Liberec,,U Věže LI 0001  8:07  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 6 km Liberec,,Dožínková LI 0001  8:08  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:09  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 8 km Liberec,,Stračí LI 0001  8:11  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 8 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  8:12  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 8 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  8:13  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 9 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  8:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,