DETAIL spoje: 545012 / 82

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  8:28  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  8:29  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 1 km Liberec,,Stračí LI 0001  8:30  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:32  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001  8:33  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 3 km Liberec,,U Věže LI 0001  8:34  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  8:35  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  8:37  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:39  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:42  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001  8:44  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  8:46  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  8:48  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55859 6 7 km Liberec,,Ježkova LI 0001  8:49  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 8 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  8:51  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 8 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 8 km Liberec,,Plátenická LI 0001  8:53  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 8 km Liberec,,Broumovská LI 0001  8:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,