DETAIL spoje: 545012 / 86

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 27 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 26 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 25 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 23 1 km Liberec,,Stračí LI 0001  8:42  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:44  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001  8:45  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 3 km Liberec,,U Věže LI 0001  8:46  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  8:49  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:51  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 5 km Liberec,,Košická LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  9:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,