DETAIL spoje: 545012 / 88

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  8:53  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 1 km Liberec,,Stračí LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 3 km Liberec,,U Věže LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001  9:08  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 6 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 6 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 7 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  9:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,