DETAIL spoje: 545012 / 9

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  4:54  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 2 km Liberec,,Košická LI 0001  4:59  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:04  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:06  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 7 km Liberec,,Stračí LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  5:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,