DETAIL spoje: 545012 / 91

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 10 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 11 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 12 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 13 2 km Liberec,,Košická LI 0001  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 14 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:05  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 15 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 17 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 21 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 22 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  9:17  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  9:18  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 27 8 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  9:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,