DETAIL spoje: 545012 / 93

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 4 1 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  9:05  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 2 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  9:08  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 3 km Liberec,,Krejčího LI 0001  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 3 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 4 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 4 km Liberec,,U Močálu LI 0001  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001  9:15  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:18  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  9:22  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 16 7 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  9:23  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 17 7 km Liberec,,U Věže LI 0001  9:24  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 18 8 km Liberec,,Dožínková LI 0001  9:25  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 19 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  9:26  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 20 9 km Liberec,,Stračí LI 0001  9:28  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 22 9 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  9:29  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 23 9 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  9:30  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 24 10 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  9:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,