DETAIL spoje: 545012 / 99

Základní informace:

Linka: 545012IDOS
Název: Broumovská - Pekárny - Zelené Údolí - Pavlovice Letná
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 7 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 8 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 9 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 10 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 11 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 2 km Liberec,,Košická LI 0001  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:09  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 17 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 18 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 19 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 20 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 21 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 22 7 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 24 7 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 25 7 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 26 8 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,