DETAIL spoje: 545013 / 1

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:12  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 1 km Liberec,,Sokolská most LI 0001  4:14  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  4:16  4:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  4:17  4:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 3 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  4:18  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  4:19  4:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001  4:20  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  4:21  4:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 5 km Liberec,,Obzor LI 0001  4:23  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 6 km Liberec,,Janův Most LI 0001  4:24  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 6 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  4:25  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 6 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  4:26  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 7 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  4:27  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 8 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  4:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,