DETAIL spoje: 545013 / 119

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 14:26 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 15 6 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 8 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 9 km Liberec,,Letná LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 11 km Liberec,,Obzor LI 0001 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 11 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 12 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 13 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 13 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 31 15 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 15:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,