DETAIL spoje: 545013 / 155

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 17:36 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 17:40 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 17:43 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:48 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 15 6 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 8 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 9 km Liberec,,Letná LI 0001 17:59 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 11 km Liberec,,Obzor LI 0001 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 11 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 12 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 13 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 13 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 18:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,