DETAIL spoje: 545013 / 157

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 18:10 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 18:14 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 18:15 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 18:18 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 18:20 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:23 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 18:25 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 15 6 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 18:29 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 8 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 18:30 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 18:32 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 9 km Liberec,,Letná LI 0001 18:33 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 18:35 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 11 km Liberec,,Obzor LI 0001 18:37 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 18:38 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 11 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 18:39 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 12 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 18:40 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 13 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 18:41 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 13 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 18:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,