DETAIL spoje: 545013 / 184

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18190 31 0 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 1 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001 20:31 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 2 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001 20:32 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 2 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001 20:33 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 3 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001 20:34 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 3 km Liberec,,Janův Most LI 0001 20:35 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 4 km Liberec,,Obzor LI 0001 20:36 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 20:38 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 6 km Liberec,,Letná LI 0001 20:39 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 20:40 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 6 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 20:41 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 20:42 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 20:43 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 9 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 20:46 20:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 20:48 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:49 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 10 km Liberec,,Košická LI 0001 20:52 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 11 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 20:53 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 11 km Liberec,,Čechova LI 0001 20:54 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 12 km Liberec,,Mostecká LI 0001 20:55 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 12 km Liberec,Rochlice, LI 0001 20:56 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 13 km Liberec,,Slovanská LI 0001 20:57 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 13 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 20:58 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 13 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 20:59 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 14 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 21:00 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 14 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 21:01 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 14 km Liberec,,Mařanova LI 0001 21:02 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 15 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 21:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,