DETAIL spoje: 545013 / 26

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 0 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 1 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  8:31  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 1 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  8:32  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 2 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  8:33  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 2 km Liberec,,Janův Most LI 0001  8:34  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 2 km Liberec,,Obzor LI 0001  8:35  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  8:37  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 4 km Liberec,,Letná LI 0001  8:39  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  8:42  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001  8:43  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 7 km Liberec,,Sokolská LI 0001  8:45  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:48  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 8 km Liberec,,Košická LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 9 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  8:53  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 9 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 10 km Liberec,,Mostecká LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 10 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 11 km Liberec,,Slovanská LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 11 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 11 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 12 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 12 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 12 km Liberec,,Mařanova LI 0001  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  9:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,