DETAIL spoje: 545013 / 26

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18190 31 0 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 1 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  6:20  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 2 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  6:22  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 2 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  6:23  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 3 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  6:24  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 3 km Liberec,,Janův Most LI 0001  6:25  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 4 km Liberec,,Obzor LI 0001  6:26  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:28  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 6 km Liberec,,Letná LI 0001  6:29  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:30  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 6 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  6:31  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  6:32  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 9 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 10 km Liberec,,Košická LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 11 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  6:44  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 11 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 12 km Liberec,,Mostecká LI 0001  6:46  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 12 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:48  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 13 km Liberec,,Slovanská LI 0001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 13 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 13 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 14 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 14 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 14 km Liberec,,Mařanova LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 15 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  6:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,