DETAIL spoje: 545013 / 3

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:36  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 1 km Liberec,,Sokolská most LI 0001  4:38  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  4:40  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  4:41  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 3 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  4:42  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  4:43  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001  4:44  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  4:46  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 5 km Liberec,,Obzor LI 0001  4:48  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 6 km Liberec,,Janův Most LI 0001  4:49  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 6 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  4:50  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 6 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  4:51  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 7 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 8 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  4:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,