DETAIL spoje: 545013 / 30

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18190 29 0 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53549 28 1 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  8:07  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 27 2 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  8:09  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 26 2 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  8:10  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 25 3 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  8:11  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 3 km Liberec,,Janův Most LI 0001  8:12  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 4 km Liberec,,Obzor LI 0001  8:13  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  8:15  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 6 km Liberec,,Letná LI 0001  8:17  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  8:18  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 6 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  8:19  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  8:20  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  8:21  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 8 km Liberec,,Sokolská LI 0001  8:23  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:25  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,