DETAIL spoje: 545013 / 30

Základní informace:

Linka: 545013IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křiž. - Škola Kateřinky
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53549 30 0 km Liberec,Kateřinky,Lesní správa LI 0001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53527 29 1 km Liberec,Kateřinky,Zlatá ulička LI 0001  6:32  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53534 28 1 km Liberec,Kateřinky,Pod Záložnou LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53528 27 2 km Liberec,,Nad Pianovkou LI 0001  6:34  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 2 km Liberec,,Janův Most LI 0001  6:35  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 2 km Liberec,,Obzor LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 4 km Liberec,,Letná LI 0001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:40  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 16 8 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:46  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:48  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 9 km Liberec,,Košická LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 10 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 10 km Liberec,,Mostecká LI 0001  6:55  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 11 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 11 km Liberec,,Slovanská LI 0001  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 12 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 12 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 13 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 13 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  7:01  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 13 km Liberec,,Mařanova LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  7:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,